Odessa - Brussels

Lennud Odessa - Brussels

Brüssel

Brüsselit tuntakse Euroopa Liidu tõelise pealinnana, ja kõik seda linna külastanud inimesed teavad, et see linn pakub külalistele igal sammul lugematuid ahvatlusi. Traditsioonilised eri meetodil valmistatud vahvlid, krõbedad kuldsed friikartulid, vastupandamatu šokolaad ja suurepärane õlu - mida veel soovida? Parim viis elu nautimiseks on istuda Brüsseli keskaegses linnasüdames, mis on täis baare, restorane ja turulette ning lasta ajal endast läbi voolata.

Brüssel linnaelu on aktiivne ja kiiretempoline, kuid seal on ka suurepäraseid parke, kus on hea veeta vaba aega ja puhata. Paljusid külalisi meelitavad Brüsselisse tema muuseumid. Kindlasti soovitame külastada Brüsseli üht sümbolit Atomiumi.


Lennuplaan

Lennu info

Odessa rahvusvaheline lennujaam (ODS)

Odessa rahvusvaheline lennujaam (ODS)

Odessa rahvusvaheline lennujaam asub linna edelaosas. kesklinnas on lennujaama 7,5 km. Lennujaama pindala on 570,3 ha.

2011. aasta novembris Odessa linnavolikogu ja erainvestori Odessa Airport Development asutatud ühisettevõte Odessa International Airport LTD rahastas lennujaama uue terminali ning taristu ehitamist.

Reisiterminal teenindab rahvusvahelisi ja kohalikke lende ning selle läbilaskevõime on 400 reisijat tunnis.

Lennujaamas on ka 100-kohaline hotell ja 200 parkimiskohta.

Lisateave: http://www.odessa.aero/en

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Ka Zaventemi nime all tuntud Brüsseli lennujaam asub Brüsselist 12 km kirdes. Reisijate poolt üheks Euroopa parimaks hääletatud lennujaamal on ainult üks terminal.

Brüsseli kesklinna saab lennujaamast bussi, rongi, takso või rendiautoga. Rong viib Brüsseli kesklinna vaid 17 minutiga, Antverpenisse 37 minutiga ja Genti ainult 54 minutiga.

Loe Brüsseli lennujaama kohta lähemalt.