Lennud Nice - Groningen

Lennud Nice - Groningen

Groningen on kaunis linn Madalmaade põhjaosas. Linna ajalugu on olnud rahutu ja heitlik, kõigil on võimalik seda vanas linnasüdames jalutades avastada. Ajaloolised laohooned, hoovid ja büroohooned on kõik osa linnast. Groningenist leiab ka palju tänapäevast.

See on Madalmaade „noorim“ linn, kus elanike keskmine vanus on 36 aastat. Linn on koduks ka 55 000 üliõpilasele ja seega võib öelda, et Groningen on ehtne tudengilinn. Tegemist on ka tõeliselt õnneliku linnaga − ajaleht The Guardian andis sellele tiitli „Euroopa õnnelikem linn“.

Groningeni külastades tuleb kindlasti kuulsat Martinitorenit vaatama minna. See linna südames asuv torn valmis 1230. aastal ja on kohalike seas tuntud kui „vana hall“. Torni kõrval on linna peaväljak, kus asub ka raekoda. Väljakut ümbritsevad õdusad baarid ja kohvikud, mis on ideaalsed külma või kuuma joogi nautimiseks. Teile meeldib ostelda? Kohe ümber nurga asub linna peamine ostutänav, kus on esindatud kõik peamised rõivabrändid.

Puhake natuke linnamelust ja avastage ka Groningeni kaunis ümbruskond. Näiteks Waddeni mere ääres saate näha hülgeid. Või rentige hoopis Friisimaa järvedel paat ja nautige Põhja-Madalmaade mitmekesist loodust. Eelistate viibida kuival maal? Drenthe provintsi metsades matkamine on suurepärane kogemus, kuna teid ümbritsevad kaunis loodus ja vaheldusrikas maastik.


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Nice’i Côte d’Azuri lennujaam

Nice’i Côte d’Azuri lennujaam

Nice’i Côte d’Azuri lennujaam asub 7 km kaugusel kesklinnast. Lennujaamast saab linna bussi, rongi või taksoga. Lennujaamabussid väljuvad iga 20 minuti tagant ja neid on lennujaamas väga lihtne leida – bussid on selgelt märgistatud. Tegemist on Prantsusmaa reisijate arvult kolmanda lennujaamaga ning see on peamine värav, mille kaudu reisijad Côte d'Azuri saabuvad. Kuna lennujaam on Monaco Vürstiriigile väga lähedal, siis toimib see ka linnriigi lennujaamana ning vürstiriigi ja lennujaama vahel on sisse seatud helikopteriühendus.

Groningeni lennujaam Eelde

Groningeni lennujaam Eelde

Groningeni lennujaam Eelde asub Madalmaade põhjaosas. See on enam kui 200 000 elanikuga Groningeni linnast vaid 12 km kaugusel.

Kvaliteetsete rajatiste ja turule orienteeritud lähenemisega lennujaam Eelde püüab saada Põhja-Madalmaadesse ja sealt välja lendavate puhkuse- ja ärireisijate esimeseks valikuks lennujaamade seas. Eelde on värav välisreisijatele, kes soovivad äri asjus või puhkuse eesmärgil Põhja-Madalmaid külastada. Groningeni Eelde lennujaama ligipääsetavus, kiire ja lihtne lennule registreerimine ja mugavus tagavad reisijatele rahuliku saabumise ja väljumise.

See on tõeline regionaallennujaam.