Lennud Kopenhaagen - Örebro

Lennud Kopenhaagen - Örebro

Örebro

Orebro 1 640x640

Rootsimaa südames asuv Örebro on olnud kokkusaamiskoht juba keskajast peale. Stockholmist on sinna vaid 200 km, Oslost 300 km ja lõunarannikult 450 km. Örebro, kus elab ligikaudu 145 000 inimest, on Rootsi suuruselt seitsmes linn.

Linn on tuntud oma ülikooli, suurepärase ärikliima ning silmapaistva ürituste programmi ja kultuuripakkumiste poolest. Peale selle on Örebro väga ilus linn, kus on säilinud palju vana, mis on harmooniliselt sobitatud uuega. Sealt võib leida ilusaid parke ja rahvarohkeid tänavaid, külalislahkeid baare ning õdusaid kohvikuid.

Poodlemine ja üritused kesklinnas

Linnasüdames saate käia poodides, juua päikese käes tassi kohvi ja imetleda vaateid – ning isegi lõhet püüda! Paljud inimesed tulevad siia ka poodides käimise, suure hulga etenduste ja kontsertide, konverentside ning muude ürituste pärast.

 Oleme veendunud, et ükskõik mida te ka ei otsi, leiate selle kindlasti Örebrost.


Lennuplaan

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaageni lennujaam, Kastrup – peamine nii Kopenhaagenit kui seda ümbritsevat regiooni teenindav ja Skandinaavia tihedaima liiklusega lennujaam – asub Amageri saarel, Kopenhaageni keskusest 8 km kagupool. Lennujaamal on kolm omavahel ühendatud terminali.

Kõige kiiremini saab lennujaamast Kopenhaageni kesklinna rongiga. Reisile kulub 20 minutit. Kesklinna viib ka kiire ja mugav metroorong. Bussisõit Kopenhaageni kesklinna kestab pool tundi, võtta võib ka takso või rentida auto.

Loe Kopenhaageni lennujaama kohta lähemalt.

Örebro lennujaam (ORB)

Örebro lennujaam (ORB)

Örebro lennujaam asub ligikaudu 12 kilomeetrit Örebrost läänes, maanteede E18 ja E20 ristumiskohas. Lennujaama asukoht ja head transpordiühendused tagavad kohalikele ettevõtetele, organisatsioonidele ja elanikele kiire ja lihtsa ligipääsu meie kaubaveo-, tšarter- ja regulaarteenustele.

Örebro lennujaam pakub teile kõiki teenuseid, mida regionaalse lennujaamaga seostada saab. Lennujaam on ratastooliga ligipääsetav ning lendudele registreerumine on kiire ja tõhusalt korraldatud. Tänu oma strateegiliselt heale asukohale ja kvaliteetsetele teenustele on Örebro lennujaam viimastel aastatel kasvanud Rootsi üheks suurimaks tšarter- ja kaubaveolennujaamaks.

Örebro lennujaam