Kiev Borispol - Munich

Lennud Kiev Borispol - Munich

München

Selles linnas seguneb keskaegne ajalugu moodsa arhitektuuriga. Varasügisel võõrustab linn Oktoberfesti, traditsioonilist üritust, mis sai alguse 1810. aastal ja mida külastab igal aastal umbes 6 miljonit inimest, keda tõmbavad siia õlu, Baieri rahvariideid kandvad õlletüdrukud, kes tassivad õllekanne tsirkuseartisti osavusega, ja Baierimaa kultuur üldiselt. München on Saksamaa kõige edukama jalgpalliklubi FC Bayern kodulinn ja selles riigis võetakse jalgpalli ülitõsiselt.

Peale selle asub siin Allianz Arena, jalgpallistaadion, mida rahva seas kutsutakse selle kuju tõttu hellitavalt kummipaadiks (Schlauchboot). 1972. aasta olümpiamängudeks ehitatud Olympiastadionil korraldatakse maailma suurimate muusikatähtede kontserte, mida külastavad inimesed nii lähedalt kui ka kaugelt. Münchenis asub ka Deutsches Museum, teadus- ja tehnikamuuseum, millele ei ole võrdväärset kogu maailmas. Paljude suurte ettevõtete peakorterid asuvad samuti Münchenis, kuulsaimad on neist ehk Siemens ja BMW.

Münchenis on sündinud kuulus helilooja Richard Strauss, legendaarne jalgpallur Franz Beckenbauer, kes on praegu jalgpalliklubi FC Bayern aupresident, ning seitse Nobeli preemia laureaati. Kuulsate linnaelanike seas on olnud Thomas Mann, Richard Wagner, Freddie Mercury ja Lenin.


Lennuplaan

Lennu info

Kiievi Borõspili lennujaam

Kiievi Borõspili lennujaam

Borõspili rahvusvaheline lennujaam jääb Ukraina pealinnast Kiievist 29 km ida poole. See on Ukraina suurim lennujaam, mis teenindab suuremat osa riigi rahvusvahelistest lendudest. Lennujaamas on neli terminali, millest üks on VIP-terminal.

D-terminalis asuvad söögikohad ja kohvikud, kus saate nautida maitsvaid eineid ja suupisteid, samal ajal kui ootate oma lendu või kokkulepitud kohtumist.

Sisseostude tegemine Borõspili rahvusvahelise lennujaama D-terminalis on igati meeldiv ajaviide. Poodides on müügil lai valik luksuslikke parfüüme, rõivaid, aksessuaare, alkoholi, šokolaadi, mänguasju ja suveniire.

Tutvuge lähemalt Borõspili lennujaamaga.

Munich International Airport (MUC)

Munich International Airport (MUC)

Müncheni lennujaam asub ligi 30 kilomeetri kaugusel Müncheni keskusest. Müncheni lennujaam on Frankfurdi lennujaama järel suurim lennujaam Saksamaal. Lennujaamas on 2 terminali, millest teise juurde kuulub veel lisaks satelliitterminal. Müncheni lennujaama ümberistumine on tehtud mugavaks ning seda lennujaama peetakse üheks Euroopa parimaks. 

Müncheni kesklinnaga ühendab lennujaama mugav rongiühendus (S-Bahn). Samuti võib keskusesse jõuda ka bussiga. Teekond kestab ligi 40 minutit. Lennujaama teenindavad ka mitmed taksod ja autorendifirmad.

Loe lisa: Munich Airport.