Kiev Borispol - Hamburg

Lennud Kiev Borispol - Hamburg

Hamburg

Otselennud toimuvad 15. mai - 7. oktoober, 2018 a.

Hamburgile annavad iseloomuliku ilme Elbe jõe põhja- ja lõunapoolne haru koos neist edasi suunduvate arvukate kanalite ning harujõgedega. Milline oleks Hamburg ilma jõe ja ulatusliku sadamaalata, mis avab ukse ülejäänud maailmasse?

Populaarne viis sadamaalaga tutvumiseks on laevareisid, mis algavad enamasti Landungsbrückeni kaide juurest. Reisijad saavad sõita teisele kaldale HVV laevadega.

Tänu Vana-Elbe tunnelile saavad inimesed minna jalgsi või jalgrattaga jõe alt läbi Steinwerderisse. Nädalavahetusel on tunnel sõidukitele suletud ja siis on sealt läbiminek palju vaiksem. Teisele poole välja jõudes võite liikuda edasi Wilhelmsburgi või nautida kaunist vaadet, mis avaneb jõega ääristatud linnale.

Jalgrattasõpradele pakub kindlasti huvi 23 kilomeetri pikkune Elbewanderwegi rada, mis algab Wedelist, kulgeb läbi Wittenberger Heide looduskaitseala, Blankenese ja kauni Övelgönne ning jõuab välja Landungsbrückenisse. Rajal saab mitmes kohas kasutada otseteid või hoopis laevaga tagasi sõita.


Lennuplaan

Lennu info

Kiievi Borõspili lennujaam

Kiievi Borõspili lennujaam

Borõspili rahvusvaheline lennujaam jääb Ukraina pealinnast Kiievist 29 km ida poole. See on Ukraina suurim lennujaam, mis teenindab suuremat osa riigi rahvusvahelistest lendudest. Lennujaamas on neli terminali, millest üks on VIP-terminal.

D-terminalis asuvad söögikohad ja kohvikud, kus saate nautida maitsvaid eineid ja suupisteid, samal ajal kui ootate oma lendu või kokkulepitud kohtumist.

Sisseostude tegemine Borõspili rahvusvahelise lennujaama D-terminalis on igati meeldiv ajaviide. Poodides on müügil lai valik luksuslikke parfüüme, rõivaid, aksessuaare, alkoholi, šokolaadi, mänguasju ja suveniire.

Tutvuge lähemalt Borõspili lennujaamaga.

Hamburgi Lennujaam

Hamburgi Lennujaam

Esmaklassilist Hamburgi lennujaama, kust käib aastas läbi üle 170 000 lennu ja umbes 12 miljoni reisija, kasutavad paljud Saksamaa ja muude riikide lennufirmad. Siit jõuab pea kõikidesse tähtsamatesse Saksamaa linnadesse ja Euroopa suurlinnadesse ühe kuni kolme tunniga. S-Bahni liinil sõitev kiirong viib Fuhlsbüttelis asuvast lennujaamast kesklinna 20 minutiga.

Loe Hamburgi lennujaama kohta lähemalt.