Kiev Borispol - Brussels

Lennud Kiev Borispol - Brussels

Brüssel

Brüsselit tuntakse Euroopa Liidu tõelise pealinnana, ja kõik seda linna külastanud inimesed teavad, et see linn pakub külalistele igal sammul lugematuid ahvatlusi. Traditsioonilised eri meetodil valmistatud vahvlid, krõbedad kuldsed friikartulid, vastupandamatu šokolaad ja suurepärane õlu - mida veel soovida? Parim viis elu nautimiseks on istuda Brüsseli keskaegses linnasüdames, mis on täis baare, restorane ja turulette ning lasta ajal endast läbi voolata.

Brüssel linnaelu on aktiivne ja kiiretempoline, kuid seal on ka suurepäraseid parke, kus on hea veeta vaba aega ja puhata. Paljusid külalisi meelitavad Brüsselisse tema muuseumid. Kindlasti soovitame külastada Brüsseli üht sümbolit Atomiumi.


Lennuplaan

Lennu info

Kiievi Borõspili lennujaam

Kiievi Borõspili lennujaam

Borõspili rahvusvaheline lennujaam jääb Ukraina pealinnast Kiievist 29 km ida poole. See on Ukraina suurim lennujaam, mis teenindab suuremat osa riigi rahvusvahelistest lendudest. Lennujaamas on neli terminali, millest üks on VIP-terminal.

D-terminalis asuvad söögikohad ja kohvikud, kus saate nautida maitsvaid eineid ja suupisteid, samal ajal kui ootate oma lendu või kokkulepitud kohtumist.

Sisseostude tegemine Borõspili rahvusvahelise lennujaama D-terminalis on igati meeldiv ajaviide. Poodides on müügil lai valik luksuslikke parfüüme, rõivaid, aksessuaare, alkoholi, šokolaadi, mänguasju ja suveniire.

Tutvuge lähemalt Borõspili lennujaamaga.

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Brüssel Zaventem Lennujaam (BRU)

Ka Zaventemi nime all tuntud Brüsseli lennujaam asub Brüsselist 12 km kirdes. Reisijate poolt üheks Euroopa parimaks hääletatud lennujaamal on ainult üks terminal.

Brüsseli kesklinna saab lennujaamast bussi, rongi, takso või rendiautoga. Rong viib Brüsseli kesklinna vaid 17 minutiga, Antverpenisse 37 minutiga ja Genti ainult 54 minutiga.

Loe Brüsseli lennujaama kohta lähemalt.