Lennud Groningen - München

Lennud Groningen - München

Selles linnas seguneb keskaegne ajalugu moodsa arhitektuuriga. Varasügisel võõrustab linn Oktoberfesti, traditsioonilist üritust, mis sai alguse 1810. aastal ja mida külastab igal aastal umbes 6 miljonit inimest, keda tõmbavad siia õlu, Baieri rahvariideid kandvad õlletüdrukud, kes tassivad õllekanne tsirkuseartisti osavusega, ja Baierimaa kultuur üldiselt. München on Saksamaa kõige edukama jalgpalliklubi FC Bayern kodulinn ja selles riigis võetakse jalgpalli ülitõsiselt.

Peale selle asub siin Allianz Arena, jalgpallistaadion, mida rahva seas kutsutakse selle kuju tõttu hellitavalt kummipaadiks (Schlauchboot). 1972. aasta olümpiamängudeks ehitatud Olympiastadionil korraldatakse maailma suurimate muusikatähtede kontserte, mida külastavad inimesed nii lähedalt kui ka kaugelt. Münchenis asub ka Deutsches Museum, teadus- ja tehnikamuuseum, millele ei ole võrdväärset kogu maailmas. Paljude suurte ettevõtete peakorterid asuvad samuti Münchenis, kuulsaimad on neist ehk Siemens ja BMW.

Münchenis on sündinud kuulus helilooja Richard Strauss, legendaarne jalgpallur Franz Beckenbauer, kes on praegu jalgpalliklubi FC Bayern aupresident, ning seitse Nobeli preemia laureaati. Kuulsate linnaelanike seas on olnud Thomas Mann, Richard Wagner, Freddie Mercury ja Lenin.


Lennuplaan

Lennu staatus

Date Departure Arrival Flight Aircraft
16.12.2018 10:00 11:20 LO8866 ER4

Registrinumber: GRJXI

Graafikujärgne.

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Groningeni lennujaam Eelde

Groningeni lennujaam Eelde

Groningeni lennujaam Eelde asub Madalmaade põhjaosas. See on enam kui 200 000 elanikuga Groningeni linnast vaid 12 km kaugusel.

Kvaliteetsete rajatiste ja turule orienteeritud lähenemisega lennujaam Eelde püüab saada Põhja-Madalmaadesse ja sealt välja lendavate puhkuse- ja ärireisijate esimeseks valikuks lennujaamade seas. Eelde on värav välisreisijatele, kes soovivad äri asjus või puhkuse eesmärgil Põhja-Madalmaid külastada. Groningeni Eelde lennujaama ligipääsetavus, kiire ja lihtne lennule registreerimine ja mugavus tagavad reisijatele rahuliku saabumise ja väljumise.

See on tõeline regionaallennujaam.

Munich International Airport (MUC)

Munich International Airport (MUC)

Müncheni lennujaam asub ligi 30 kilomeetri kaugusel Müncheni keskusest. Müncheni lennujaam on Frankfurdi lennujaama järel suurim lennujaam Saksamaal. Lennujaamas on 2 terminali, millest teise juurde kuulub veel lisaks satelliitterminal. Müncheni lennujaama ümberistumine on tehtud mugavaks ning seda lennujaama peetakse üheks Euroopa parimaks. 

Müncheni kesklinnaga ühendab lennujaama mugav rongiühendus (S-Bahn). Samuti võib keskusesse jõuda ka bussiga. Teekond kestab ligi 40 minutit. Lennujaama teenindavad ka mitmed taksod ja autorendifirmad.

Loe lisa: Munich Airport.