Lennud Groningen - Kopenhaagen

Lennud Groningen - Kopenhaagen

See põhjamaist sarmi täis linn Zealandi idakaldal asutati viikingite poolt 10. sajandil. Rohkem kui 600 aastat on see olnud Taani pealinn, ja täna elab seal üle 1,5 miljoni inimese. Copenhageni külalised hindavad eriti linna omapärast arhitektuuri, inimesi täis linnatänavaid, ning südalinna arvukaid baare, restorane ja kohvikuid.

Linna südames ja selle ümber kestab ööelu hommikuni. Päeval võite külastada Rahvusgaleriid, vaadata teoseid, mida on loonud Rembrandt, Rubens, Matisse, Picasso, Braque ja Munch, või süveneda Rahvusmuuseumis Taani ajalukku. Seejärel võite sõita Rosenborgi lossi, mis on Taani renessanssarhitektuuri suurepärane näide, või külastada Tivoli lõbustusparki.

Aga vaadata on veel palju rohkem, nagu näiteks Carlsbergi õlletehas, kus valmib maailmakuulus õlu. Kui olete muusikasõber, soovitame teil külastada näiteks suvel toimuvat jazzfestivali, mis on Copenhageni suurim muusikafestival, kus kuuleb väga huvitavat muusikat.


Lennuplaan

Lennu staatus

Date Departure Arrival Flight Aircraft
17.12.2018 18:25 19:30 LO8846 CR7

Registrinumber: ESACE

Graafikujärgne.
18.12.2018 18:25 19:30 LO8846 CR7

Registrinumber: ESACE

Graafikujärgne.

Lennu info

Kestvus:
Distants:

Groningeni lennujaam Eelde

Groningeni lennujaam Eelde

Groningeni lennujaam Eelde asub Madalmaade põhjaosas. See on enam kui 200 000 elanikuga Groningeni linnast vaid 12 km kaugusel.

Kvaliteetsete rajatiste ja turule orienteeritud lähenemisega lennujaam Eelde püüab saada Põhja-Madalmaadesse ja sealt välja lendavate puhkuse- ja ärireisijate esimeseks valikuks lennujaamade seas. Eelde on värav välisreisijatele, kes soovivad äri asjus või puhkuse eesmärgil Põhja-Madalmaid külastada. Groningeni Eelde lennujaama ligipääsetavus, kiire ja lihtne lennule registreerimine ja mugavus tagavad reisijatele rahuliku saabumise ja väljumise.

See on tõeline regionaallennujaam.

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaagen Kastrum Lennujaam (CPH)

Kopenhaageni lennujaam, Kastrup – peamine nii Kopenhaagenit kui seda ümbritsevat regiooni teenindav ja Skandinaavia tihedaima liiklusega lennujaam – asub Amageri saarel, Kopenhaageni keskusest 8 km kagupool. Lennujaamal on kolm omavahel ühendatud terminali.

Kõige kiiremini saab lennujaamast Kopenhaageni kesklinna rongiga. Reisile kulub 20 minutit. Kesklinna viib ka kiire ja mugav metroorong. Bussisõit Kopenhaageni kesklinna kestab pool tundi, võtta võib ka takso või rentida auto.

Loe Kopenhaageni lennujaama kohta lähemalt.