#lendamekoju #flynordica #xfly

Tellimuslennud Tallinnast Euroopasse ning tagasi koju!

Vastavalt majandus- ja taristuminister allkirjastatud korraldusele ei tohi alates 18. maist toimuda regulaarseid liinilende Eestist kõrge koroona haigestumisriskiga riikidesse nagu Ühendkuningriik, Rootsi, Belgia, Türgi, Valgevene ja Venemaa. Kuna Nordica tellimuslennud ei ole seotud lennuliinide avamisega, siis Nordica Tellimuslendudele piirang ei kehti. 

Kui Sinul või Sinu tuttavatel on kindel vajadus lennata Tallinnast Euroopasse või tagasi koju, siis palun jaga seda teadaannet või saada päring Nordica tellimuslennule.

Hoiame kokku ja kohtumiseni pardal!

Tellimuslennud Tallinnasse 

Soovi korral palun esitage andmeid enda, oma reisikaaslaste ja oma asukoha ning soovitud lennu aja kohta. Selle info põhjal on meil võimalik hakata planeerima tellimuslendu soovitud sihtkohtadesse. Soovime rõhutada, et täpse lähtelennujaama nime pakume teie poolt saadetud info põhjal ise välja ning eeldame teie võimekust sinna väljapakutud ajaks saabuda. Me vastame Teile kohe, kui meil on lennu kuupäev teada! Kuna meie kommunikatsioonikanalid on ülekoormatud, siis palume mõistvat suhtumist, kui kõik küsimused ei saa kiireid vastuseid, aga anname endast parima, et võimalikult paljud inimesed koju tuua.

Teave lennu toimumise kohta ilmub käesoleval lehel ning selle toimumisest teavitame teid ka meili teel. Juhime tähelepanu, et tegemist on tellimuslendudega kus Tallinnast planeeritud sihtkohta lendame tühja lennukiga ja seetõttu on  hinnad tavalisest tasemest kõrgemad ning lennule ei ole võimalik elektroonilisel teel registreerida. 

NB! Seoses koroonaviiruse levikuga on paljudes riikides kehtestatud liikumispiirangud ning lennuühendused on olulised vähenenud. Täpsem info koroonaviirusega seonduvatest reisipiirangutest on saadaval välisministeeriumi kodulehel www.vm.ee

Nordica Tellimuslendudel (välja arvatud lendudel Tallinnast Malagasse ja tagasi (vaata tingimusikehtivad Nordica Tellimuslennu Hinnareeglid:

  • Piletid ei ole tagastatavad ega muudetavad
  • Kehtivad vaid kinnitusel märgitud päeval Nordica lennule
  • Lisapagas 1 ühik 23 kg 75 €

Lemmikloomade pardale võtmiseks palume kontakteeruda Nordica klienditeenindusega info@nordica.ee

2 328x50 144dpi 05

Reeglid ja tingimused:

  • Lendudel Tallinnast Malagasse ja tagasi kehtivad pagasi reeglid: tasuta 5 kg käsipagasit ja 15 kg äraantavat pagasit

  • Hinnad on erihinnad ja ei ole avalikud

  • Tellimuslendudele ostetud pileteid ei saa  tagastada, v.a juhul kui lend ei toimu