Star Alliance

1997. aastal panid viis lennufirmat aluse esimesele üleilmsele lennufirmade ühendusele Star Alliance. See on tänini teedrajav ühendus, kus tähelepanu keskmes on uuendusmeelsus ja suurepärane klienditeenindus. Star Alliance’il on oma tegevusaastate jooksul ette näidata nii mõnigi edulugu. Pakume klientidele parimat kooslust igakülgsest usaldusväärsusest ja lakkamatust uuenduslikkusest.

Praegu kuulub Star Alliance’i 28 lennufirmat, mis kõik on oma eripärase kultuuri ja teenindusstiiliga. Nende hulgas on ka Poola rahvuslik lennukompanii LOT Polish Airlines. Ühenduse eesmärk on tagada klientidele mugav ja esmaklassiline lennukogemus. Star Alliance võimaldab reisida kiiremini, lihtsamini ja mugavamalt, pakkudes lennuühendusi ka maailma kõige kõrvalisematesse sihtkohtadesse ning eksklusiivseid VIP- ja Executive-ooteruume eri paigus.

Peale selle saavad reisijad kasutada mitmesuguseid eeliseid, mis kaasnevad sagedase lendaja programmides osalemisega.

Iga lend toob uusi võimalusi. Tänu koostööle lennufirmade ühendusega Star Alliance saavad LOT Polish Airlines reisijad koguda punkte ja kasutada neid programmis Miles & More. See on püsikliendiprogramm, mille liikmed teenivad LOTiga lendamise eest lennumiile ja saavad neid vahetada hinnaliste auhindade vastu. Programmiga liitumine on tasuta ja lennumiilid hakkavad kogunema juba esimese lennuga.

Programmi liikmed teenivad lennumiile kõikide Star Alliance’i kuuluvate lennufirmadega reisimisel ning saavad kogutud punktide eest soetada lennupileteid, vahetada teenindusklassi või valida üle 300 lennundusvälise koostööpartneri (nt hotellide ja poodide) pakutavate auhindade seast.

Lisateavet saab veebilehelt www.miles-and-more.com.

Nordica korraldab lende koostöös LOT Polish Airlines’iga, kes on lennufirmade ühenduse Star Alliance liige.