Võttes arvesse üha kiiremini levivat koroonaviirust ja seoses Maailma Terviseorganisatsiooni poolt pandeemia väljakuulutamisega pakub Nordica koos LOT Polish Airlinesiga võimalust tasuta muuta kõikide reisijate lennu kuupäevi, kellel on ostetud piletid Nordica ja/või LOT Polish Airlinesi lendudele.

Lennupiletite tasuta ümbervormistamist pakume kõikidele Nordica ja LOT Polish Airlinesi klientidele (v.a grupibroneeringud), kes on piletid broneerinud enne 31. märtsi ja kelle lennud toimuvad vahemikus 6. märtsist kuni 24. aprillini k.a vastavalt LOT Polish Airlinesi piletite ümbervormistamise juhistele. Kõikidel klientidel (v.a grupibroneeringud) on võimalik tasuta muuta lennu kuupäeva kuni käesoleva aasta 31. detsembri lendudele eeldusel, et samaks jäävad nii marsruut kui ka lennuklass. Ümbervormistatud lennu kõige hilisem lubatud lõpukuupäev on 31. detsember käesoleval aastal. 

Kui klient valib kuupäeva, mil algset lennuklassi ei ole enam saadaval, on vajalik tasuda hinnavahe sel hetkel saadaoleva lennuklassi järgi.

Pileteid hüvitatakse üksnes kooskõlas algse lennupileti reeglite- ja tingimustega. Eelmainitud juhtudel leppetrahve ei kohaldata ning marsruuti muuta ei ole võimalik.

Reisijate kiiremaks teenindamiseks palume koheselt esitada broneeringu ja/või pileti number ning kuupäevad, mida soovite oma broneeringus muuta.

Lisaks Eesti Terviseametile jälgime pingsalt ka Maailma Terviseorganisatsiooni ja Rootsi Terviseameti juhiseid ning tegutseme vastavalt nendele. 

Broneeringu muutmiseks ja lisainfo saamiseks palume pöörduda Nordica klienditeenindusse. Palume arvestada, et kõnede ootejärjekorrad on pikad ning vastame reisijatele esimesel võimalusel.

 

2015. aastal asutatud Nordic Aviation Group AS on kasvanud läbi aegade suurimaks Eesti lennuettevõtteks transportides aastas ca 2 miljonit reisijat, opereerides tänaseks juba 22 lennukiga ning andes tööd enam kui 600 lennundusspetsialistile Eestis ja välisriikides. Alates 2016. aastast teeb Nordica koostööd Poola lennuettevõtte LOT Polish Airlines´iga. Nordica tütarettevõte Regional Jet osutab lennuteenuseid LOTile, Nordicale, SASile, Air Serbiale ja erinevatele hankelepingu põhistele partneritele Euroopas. Alates 2019. aasta novembrikuust on Nordica keskendunud regulaarlennuteenuste osutamisele avaliku teenindamise kohustuste alusel.