Kodumaise lennufirma Nordicaga lendas 2018. aasta esimesel kuul kokku üle 39000 reisija. Võrreldes 2016. aasta jaanuari reisijate arvuga on kasv üle 16 protsendi. Iga neljas reisija, kes Tallinnast lendab, valib just Eesti lennufirma.

2018. aasta on Nordica jaoks alanud plaanide kohaselt. Reisijate arv kasvas esimesel kuul üle 16 protsendi võrreldes 2017 aasta jaanuariga. Talvehooajal teenindatakse Tallinnast 12 sihtkohta.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo ütles, et ärilendude hooaeg on täies hoos ja lennureisijate kasv ärireisijate segmendis valmistab rõõmu. „Nordica eeliseks on jätkuvalt kõige suurem valik otselende Tallinnast, mis toimuvad ärilendajatele mugavatel kellaaegadel ja printsiibil hommikul vara kohtumisele ja õhtuks koju tagasi.“

Eelmisel kuul olid populaarsemateks sihtkohtadeks München, Stockholm ja Varssavi. 15 minutilise täpsusega väljus üle 78 protsendi lendudest ja lendude regulaarsus oli 97.5 protsenti. Jaanuaris teostati kokku u 900 lendu. Sel aastal lisandub ettevõtte liinivõrku kolm uut sihtkohta. 27. aprillil alustatakse lende Skandinaavia suurimasse sõlmjaama Kopenhaagenisse, 1. juunil Makedoonia populaarseimasse suvituslinna Ohridi ja 16. juunil Musta mere äärsesse kuurortlinna Constanțasse.