Eesti lennufirma alustab kevadest lende Kiievi kesklinna lähedal asuvasse Žulianõsse. Praegu pakub Nordica igapäevast lennuühendust Tallinna ja Ukraina pealinna Borõspil lennujaama vahel, kuid alates 26. aprillist saab lisaks lennata kolm korda nädalas Žulianõ lennujaama.

Nordica hinnangul on reisijate maht Ukraina ja Euroopa Liidu liikmesriikide vahel suurenemas tänu sel suvel kehtima hakanud viisavabadusele ning Ukraina majanduse arengule. Žulianõ lennuväli asub Kiievi südalinnast u 12 kilomeetri kaugusel, mis teeb temast mugava sihtkoha aega väärtustavale ärireisijale.

Nordica äriarendusjuht Sven Kukemelk märkis, et Žulianõ on väga hea täiendus Kiievi teisele lennuväljale, kuhu nende firma juba lendab. „Meie eesmärk on suurendada oma klientide valikuvabadust ning arendada transiitliiklust läbi Tallinna, et veelgi tugevdada oma liine Skandinaavia, Kesk-Euroopa ja Venemaa suunal. Kiiev loob selleks täna head eeldused,“ lisas Kukemelk.

Kiievi–Tallinna lennud toimuvad kolm korda nädalas: esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti väljub lend kell 6:05 Kiievist Tallinna ning teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti kell 22:40 Tallinnast Kiievisse.