Nordica Brand header EST

30. märtsil saab Nordica bränd aastaseks. Oleme uhked, et juba esimesel tegevusaastal on meie võimuses olnud tuua Eesti majandusse kümneid miljoneid eurosid, säilitada sadu töökohti ning võimaldada koduturule lennuühendused, mis arvestavad meie rahva huve. 

Tänaseks on Nordicaga lennanud juba ligi pool miljonit inimest ning Eesti rahvuslik lennufirma on taas suurim liinilendude korraldaja meie koduses Tallinna lennujaamas. Lennundusekspertide hinnagul võtab selliste tulemusteni jõudmine 3-5 aastat, Nordical on see õnnestunud saavutada aastaga.

Palju õnne, hea reisija! Riigile kuuluva ettevõttena on Nordica ju ka Sinu lennufirma.

Loik 1

m4ng

ELA EESTIS. KASUTA KOGU EUROOPAT.

Eesti on meie kodu. Koht, kus tunneme ennast hoitult ja armastatult. Enamus meist ei oleks ealeski valmis oma kodumaad välja vahetama. Küll aga tahaks osa saada kõigest kasulikust ja toredast, mida Euroopal meile pakkuda on - kultuuri- ja spordi tippsündmustest, kaunist loodusest ja võimsast arhitektuurist, ärivõimalustest suurlinnades ning puhkusest parimates randades. 

Just selle jaoks ongi loodud Eesti rahvuslik lennufirma Nordica, et igal eestimaalasel oleks võimalik elada seal, kus on tema süda, kuid saada osa Euroopa hüvedest. Mugavalt ja kiiresti reisides. 

Samuti on hea lennuühendus Euroopaga vajalik selleks, et tuua Eestisse turiste ja investoreid, suurendades seeläbi iga eestimaalase heaolu.

Ela Eestis. Kasuta kogu Euroopat.

EESTI MOODI ERILINE. SEE ON MEIE LUBADUS SULLE.

Me oleme Eesti moodi efektiivsed, tehes üksi pusimise asemel koostööd suurte Euroopa lennufirmadega. Eesti moodi külalislahked, tutvustades pardal Eesti disaini ja kööki. Eesti moodi innovaatilised, muutes elu lihtsamaks lisateenuste abil ning Eesti moodi sõbralikud, teenindades Sind eesti keeles ja pakkudes lugemiseks eestikeelset ajakirjandust.

Eesti moodi eriline

NORDICA SÜMBOL - KIIL.

Nordica nime kaunistab stiliseeritud kiili motiiv. Kiil on kohanemisvõimeline, saades hakkama erinevates elukeskkondades. Kiil on vastupidav, suutes läbida pikki vahemaid. Efektiivne, kasutades edasiliikumiseks kümneid kordi vähem tiivalööke teiste putukatega võrreldes. Ja kui Nordica ongi suurte euroopa lennufirmadega võrreldes nagu putukas, siis olgu ta vähemalt lahe putukas. Nagu seda on kiil.

Nordica sümbol - kiil