Lennundus on oma olemuselt meeskonnatöö – seetõttu hindame ka praktikantide puhul kõrgelt koostöövõimet, initsiatiivikust ja pühendumust.

Pakume professionaalset väljaõpet, paindlikku töögraafikut, võimalust silma paista ja kontakte luua, tublimatele soodustingimustel lennupileteid ning väljavaadet tulla peale praktikaperioodi Nordicasse tööle.

Praktikale kandideerimise eelduseks on väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, probleemide lahendamise oskus ja huvi lennunduse vastu.

Praktika andis mulle võimaluse oma müügi- ja suhtlemisoskused proovile panna rahvusvahelisel turul. Mulle meeldis, et tunnustati minu arvamust ja initsiatiivi ning mind julgustati iseseisvalt tegutsema ning lahendusi leidma. Olen õnnelik, et minu praktikast on saanud täiskohaga töökoht Nordicas ning mul on võimalus veelgi rohkem end igapäevaselt arendada ning tööalaseid oskuseid täiendada.

TULE NORDICASSE PRAKTIKALE!

SAADA AVALDUS

Praktikavõimalus Nordicas näitas minule, kui otse koolipingist tulnud õppurile, lennundust lähemalt. Kuidas toimuvad erinevad operatiivsed protsessid, alustades meeskondade planeerimisega ja lõpetades erinevate manuaalidega. Praktikal viibitud aeg andis kogemuse, mida koolipingist ja loengutes ei saa ja lisaks ka eelise ettevõttesse tööle saada.

Põnev oli näha, kuidas planeeritakse lennukite hooldust. Sain koheselt väga paljude tööülesannetega tegelema hakata ning tänaseks olen Nordicas tööl juba 8 kuud. Nordicas töötamise suureks eeliseks on mõistlikud ülemused, toredad töökaaslased ja multikultuurne töökeskkond.