7,5 põhjust, miks külastada Viini

Tekst: Inga Sermann, Nordica Pildid: Pixabay Avaldatud: 26/ jan / 2018

Viin, Euroopa üks kõige kauneim pealinn, ei vaja küll ammu juba paljudele tutvustamist, kuid sellest hoolimata oskab üks meie lemmiklinnu enda külastajaid ikka ja jälle üllatada. Viin kingib Sulle 7 ja pool põhjust, miks tasub nüüd ja kohe planeerida puhkus Viini .

# 1 Unistuste linn

Viin on korduvalt pääsenud TOP 10 kõige õnnelikuma linna hulka. Ja seda nii külastanud turistide kui ka kohalike silmis. Forbsi andmetel nimetati Viin eelmisel aastal seitsmendat korda kogunisti maailma number 1 linnaks, kus elada.

VIIN | UNISTUSTE LINN

alates 79.90€ LEIA LEND

Viin Unistuste linn Nordica 980x500

# 2 Arhitektuur

Viin üllatab kogu oma ilus ja on eeskujuks -  kuidas on võimalik kombineerida samasse ruumi  pika ajalooga, vanad ja klassikalised ehitised koos kaasaegsete ja modernsete hoonetega ning seda just nii, et kokku moodustub kaunis ja ühtne harmoonia. Siinkohal soovitame kindlasti oma silmaga imetleda Viini majandusülikooli uut kampust, mille valmimiseks kulus pea kolm ja pool aastat ning mis mahutab üle 25 000 üliõpilase.

# 3 Kultuur

Viinis toimub iga päev üle paarisaja erineva ürituse – teatri, ekskursiooni, kontserdi, peo ja näituste. 

# 4 Hea toit

Ei ole oluline, kas Sinu puhkus kestab 2 päeva või kaks nädalat – täiuslikud maitseelamused loovad kõik eeldused ideaalseks puhkuseks. Viini restorani- ja kohvikukultuur on üks kuulsamaid kogu maailmas. Broneeri laud kas luksuslikus restoranis LeLoft, mille akendest avaneb imetabane vaade kogu linnale või naudi jalutuskäiku ja astu sisse hoopiski nurgapealsesse restorani.

Viinis soovitame sisse varuda aega ja sisse astuda nii väikestesse kohvikutesse kui ka nautida elegantselt luksuslikke restorane.

alates 79.90€ LEIA SOBIV LEND

Viin Kohvikud ja restoranid Nordica 980x500

# 5 Külalislahkus

Kohalikud viinlased on ühed kõige külalislahkemad kostitajad kogu Euroopas. Seda on tunda iga nurga peal ning suure tõenäosusega kohtud Sa puhkuse ajal ainult positiivsete ja heasoovlike võõrustajatega. 

# 6 Ostlejate ja fashionistade paradiis

Viinis on palju butiike, kust leidub kohalike kunstnike loomingut, hulganisti ainult parima valikuga ja imetabaste leidudega teise ringi poode ning Euroopa üks suurimaid outlette

# 7 Suusakeskused

Lähimad suusakeskused asuvad kõigest 100 km läheduses. 

Ühenda linnapuhkus ja talverõõmud ning planeeri reis Alpidesse

alates 79.90€ LEIA LEND

Viin Alpid Nordica 980x500

# 7,5 Sest

Sa oled puhkust väärt!

Nordica lendab otse Viini ja tagasi kolm korda nädalas

alates 70.90€ LEIA LEND

Viin Sa oled seda vaeaert Nordica 980x500
Leia endale sobiv lend! Nordica lendab otse Viini ja tagasi kolm korda nädalas