Eesti lennufirma lendab Taani pealinna kuni 11 korda nädalas ja piletid sellel liinil muutuvad soodsamaks.

Eesti lennufirma Nordica alustas lende Taani pealinna Kopenhaagenisse. Skandinaavia suurim sõlmjaam Kastrup on oma asukoha poolest mugav ühenduslüli nii transiitreisijatele kui ka linnapuhkuse nautijatele. Eesti lennufirma eesmärk on pakkuda oma reisijatele sobilikke lennuaegasid põhimõttel ”hommikul vara Tallinnast sihtkohta ja õhtuks koju tagasi”.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul on hea ühendus Taani pealinnaga olulise tähtsusega Eestile. ”Nordica missiooniks on luua Eesti inimestele mugavaid ja kiireid otseühendusi oluliste sihtpunktide vahel. Kodumaise lennufirma lisandumine Kopenhaageni liinile annab reisijatele võimaluse valida paremaid lennuaegasid, toob kaasa konkurentsi tihenemise ning langetab sellel liinil ka piletihindasid,” lisas Uibo.

Nordica lendab Kopenhaagenisse kuni 11 korda nädalas. Hommikused lennud väljuvad Tallinnast tööpäeviti kell 7.00 ja õhtused lennud teisipäevast reedeni kell 18.30. Pühapäeva õhtul väljub lennuk Kopenhaagenisse kell 17.30. Tagasi Tallinna lennatakse esmaspäevast reedeni väljumistega kell 08.10 ja teisipäevast reedeni kell 19.40. Pühapäevane tagasilend väljub kell 18.40.