Belgia ametiühingute poolt välja kuulutatud streik võib mõjutada ka Nordica lende

Belgia ametiühingud on välja kuulutanud üldstreigi Brüsseli lennujaamas, mis mõjutab lisaks ka Brüsseli ühistransporti. Streigi planeeritud kestus on 13.02.2019 6:00 (UTC +1) kuni 14. veebruar 6:00 (UTC +1). Streigi toimumine võib tähendada lendude olulist hilinemist ja/või tühistamist. Streigi tõttu võivad olla häiritud järgmised Nordica lennud:

Kolmapäev 13.02.2019:

  • LO8175 Tallinn-Brüssel
  • LO8177 Tallinn-Brüssel
  • LO8176 Brüssel-Tallinn
  • LO8178 Brüssel-Tallinn


Vabade kohtade olemasolul on Nordica klientidel võimalus tasuta muuta 13.02.2019 kuupäevaks ostetud Tallinn-Brüssel või Brüssel-Tallinn lennupiletid eelneva või järgneva päeva Nordica sama marsuudi lendudele.* Tasuta kuupäeva muutmine kehtib üks kord ning pärast kuupäeva muutmist ei ole lennupilet enam tagastatav.

Selleks, et Nordical oleks võimalus reisijaid operatiivselt teavitada toimuvatest muudatustest, palume veenduda kontaktandmete korrektsuses: 

https://www.nordica.ee/et/halda-mu-lendu/


Kui olete otsustanud 13.02.2019 reisida, soovitame võimalusel kaasa võtta ainult käsipagas. Äraantava pagasi käitlemine ei toimu tavapäraselt ja see jõuab reisijani suure hilinemisega.

Juhul kui Teie lend tühistatakse:

  • Nordica teavitab kliente hilinemisest/tühistamisest e-kirja või sõnumi teel
  • Uue lennumarsruudi/kuupäeva sobivusel palume tulla lennujaama vastavalt uue pileti andmetele
  • Kui te ei muutnud oma piletit, aga soovite muuta lendu/kuupäeva, palume võtta ühendust Nordica klienditeenindusega telefonil +372 664 2200, et täpsustada võimalusi sihtkohta jõudmiseks.


Juhime Teie tähelepanu, et vastavalt seadusele streigi korral lennu hilinemise või ärajäämise hüvitist ei maksta. Lennureisija õigustega saate tutvuda https://www.nordica.ee/et/reeglid-ja-tingimused/reisija-oigused/

Nordica pakub võimalust tasuta muuta reisi kuupäeva päeva võrra hilisemaks või varasemaks alates 11.02.219.

*Tasuta piletite muutmine kehtib sama hinnagrupi piletitele.